Agencja Reklamy AKlo Web Twoja przeglądarka nie obsługuje flasha, zalecane jest pogranie wtyczki ze strony macromedia.com
wielkość czcionki: A- A A+

typy stron www

Strony internetowe - mimo ich ogromnej różnorodności - można podzielić na kilka głównych typów takich jak:

Strona firmowa – ma na celu umożliwienie zapoznania się z ofertą firmy – towarów i usług. Służy do promocji marki, wzmocnienia i kreowania wizerunku firmy jako specjalisty – eksperta zapewniającego wysoką jakość w danej dziedzinie. Zawiera informacje o ofercie, dane kontaktowe, informacje o firmie, czasem także o pracy, współpracy i programach partnerskich.Grafika przedstawiająca kilka projektów stron internetowych

Strona produktu – w głównym stopniu służy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi konkretnego produktu bądź usługi, ponadto buduje wizerunek i uświadamia o wprowadzeniu nowej marki poprzez przedstawienie wielorakich zalet produktu. Ma na celu zachęcenie do nabycia produktu.

Sklep internetowy – pozwala na prowadzenie sprzedaży przez internet. Głównym celem sklepów internetowych jest zapewnienie rentowności, wysokiej sprzedaży i osiągnięcia w związku z tym relatywnie wysokich zysków. Wraz ze wzrostem sprzedaży poszerzana jest oferta sklepów. Bardzo ważny w tego typu stronie internetowej jest e-marketing, wyciągnięcie sklepu ponad inne firmy działające w tej samej branży i oferujące te same produkty/usługi.

Enterprise – to szczególny typ strony internetowej, a dokładniej mówiąc systemu. Jest dedykowany tylko dla danej firmy i projektowany wyłącznie pod jej potrzeby. Pozwala na komunikację między pracownikami, umieszczenie materiałów i informacji do których dostęp mają poszczególni pracownicy. Zmniejsza czas wymiany informacji między pracownikami/działami, zwiększa współpracę, ułatwia zarządzanie dużą ilością informacji, zmniejsza koszty połączeń telefonicznych, materiałów biurowych.

Ostatnio dodane
szybki kontakt

telefon kontaktowy:

(0)507-76-19-15

kontakt gg (3978983):

AKLo web gg

formularz kontaktowy on-line

Wybrane realizacje
 
wszelkie prawa zastrzeżone AKlo WEB 2011