Agencja Reklamy AKlo Web Twoja przeglądarka nie obsługuje flasha, zalecane jest pogranie wtyczki ze strony macromedia.com
wielkość czcionki: A- A A+

statystyki

bo każda dobrze prowadzona kampania zaczyna się od analizy...

Prowadzenie statystyk oraz analiza danych jest niezbędna, aby strona mogła osiągnąć sukces. Każda kampania reklamowa strony www jest z góry skazana na niepowodzenie, jeśli zapomni się o bieżącej analizie rezultatów.  

Google AnalitycsIstnieje wiele płatnych oraz darmowych statystyk. Do głównych na rynku bezpłatnych zalicza się Google Analytics, statystyki te są tym bardziej efektywne ponieważ działają w oparciu o dane wyszukiwań pochodzące wiodącej przeglądarki google.com. Właśnie z tego powodu polecamy właśnie te statystyki naszym klientom.

Dzięki Google Analytics istnieje możliwość uzyskania dokładnych danych ma temat źródeł odwiedzin strony, zostały one podzielone na:

  • Odwiedziny w sieci wyszukiwania,
  • Ruch z witryn odsyłających,
  • Odwiedziny bezpośrednie.

Ponadto Google umożliwia wgląd do każdego z powyższych zasobów, sprawdzenia fraz z których nastąpiło wyszukanie i wejście na stronę lub stron które do niej linkują.

Ciekawą możliwość daje analiza użytkowników. oprócz ważnych danych demograficznych, istnieje możliwość sprawdzenia ilości nowych i powracających użytkowników a także określenia z których podstron korzystano najczęściej, a które były źródłem wyjścia. Istotnymi zasobami są również statystyki technologiczne prezentujące informacje o przeglądarkach, systemach, rozdzielczości ekranu, możliwościach obsługi javascript/flash. Są to dane przydatne szczególnie webmasterom i służą optymalizacji strony i dostosowania jej pod konkretnych użytkowników.

Należy zaznaczyć, że Google Analytics pozwala tworzyć niestandardowe zestawienia danych zarówno w postaci tabelarycznej jak i graficznej.

Strony zewnętrzne powiązane z tematyką:

Ostatnio dodane
szybki kontakt

telefon kontaktowy:

(0)507-76-19-15

kontakt gg (3978983):

AKLo web gg

formularz kontaktowy on-line

Wybrane realizacje
 
wszelkie prawa zastrzeżone AKlo WEB 2011