Agencja Reklamy AKlo Web Twoja przeglądarka nie obsługuje flasha, zalecane jest pogranie wtyczki ze strony macromedia.com
wielkość czcionki: A- A A+

usługi dodatkowe

Graphic Design

Szata graficzna do dowolnej strony/sklepu internetowego, przygotowana według pomysłu klienta lub przez naszą firmę w oparciu o doświadczenie i badanie konkurencji.

już od 200 zł

Flash Animation

Animacje Flash do dowolnej strony, począwszy od prostych - stonowanych ożywiających każdą stronę www, a kończywszy na bardziej zaawansowanych przygotowane specjalnie do danego projektu, przyciągające uwagę i budujące wizerunek firmy.

już od 200 zł

Copywriting for web

Redagowanie tekstów tak aby były bardziej efektywne, napisanie odpowiedniego tekstu jest bardzo ważne, od tego zeleży jak potencjalny klient będzie odbierał ofertę firmy, dobrze napisany tekst może zwiększyć dochód z działalności.

Cena ustalana jest indywidualnie.

Error & bugs fixing

Usuwanie błędów i zwiększenie funkcjonalności dowolniej strony internetowej. Niejednokrotnie zdaża się, że w już istniejącym systemie bądź stronie www trzeba wprowadzić porpawki, aktualizacje, dodać nowe funkcje, w takim wypadku oferujemy usługi programistyczne nie tylko w stworzonych przez nas stronach ale także w innych nie wykonanych przez naszą firmę.

Cena ustalana jest indywidualnie.

Administracja stroną www

Opieka nad stroną do której zalicza się aktualizowanie strony, sprawdzenie poprawności działania, usuwanie błędów, ilość aktualizacji i poświęconego czasu jest ustalana indywidualnie z klientem.

Cena ustalana jest indywidualnie.

Ostatnio dodane
szybki kontakt

telefon kontaktowy:

(0)507-76-19-15

kontakt gg (3978983):

AKLo web gg

formularz kontaktowy on-line

Wybrane realizacje
 
wszelkie prawa zastrzeżone AKlo WEB 2011