Agencja Reklamy AKlo Web Twoja przeglądarka nie obsługuje flasha, zalecane jest pogranie wtyczki ze strony macromedia.com
wielkość czcionki: A- A A+

pozycjonowanie stron www

Po co szukać klientów skoro to oni szukają Ciebie?

Oprócz samego posiadania strony internetowej istotne jest również skuteczne jej promowanie. Można robić to w tradycyjny sposób polecając samemu swoją stronę, czy to znajomym, czy za pośrednictwem internetu, jednak o wiel bardziej skuteczna jest reklama skierowana.

Reklama skierowana (targetowana) czyli taka, która jest skierowania do konkretnych osób. Codziennie tysiące osób korzysta z internetu w celu znalezienia potrzebnych im informacji, w tym zalezienia również firm i usług. Można za pośrednictwem akwizytorów, zapytań ofertowych szukać własnych klientów słysząc częściej odmowę niż aprobatę. Jednak po co szukać klientów skoro to oni sami szukają firm i usług? Czy nie lepiej właśnie takim osobom podsunąć właśnie naszą firmę? Po prostu dać się znaleźć, do tego posiadać dobrą ofertę, to tak niewiele aby osiągnąć sukces. 

Pozycjonowanie stron internetowych polega na wpływaniu na wyniki wyszukiwań Google, tak aby pozycjonowana strona znalazła się na początku listy wyszukiwań na daną frazę (słowa kluczowe). Dzięki temu użytkownik, który szuka towaru bądź usługi już jest nią zainteresowany, a zatem szansa, że oferta którą zobaczy spotka się z jego aprobatą i finalnie nabyciem jest bardzo duża.

Nasza firma oferuję pozycjonowanie stron internetowych na dane frazy tak aby była ona za początku listy wyników wyszukiwania takich wyszukiwarek jak Google. Oferujemy kompleksową usługę, podzieloną na kilka etapów:

  • analizę i wyszukania słów kluczowych, które odpowiadają profilowi działalności firmy, a ponadto są często wyszukiwane przez użytkowników internetu, na tym etapie przedstawiamy listę słów kluczowych wraz z ich statystykami wyszukiwań,
  • przygotowanie strategi, optymalizację strony pod kontem przyjazności dla wybranych fraz, (white SEO),
  • promocję strony poprzez stałe dodawanie stron do katalogów on-line, tworzenie artykułów linkujących do strony
  • przygotowanie raportów cząstkowych i końcowych.

Oferujemy profesjonalne raporty z wykonywanych prac, takie jak:

  • zestawienia tabelaryczne i graficzne dla przebiegu zmian pozycji w wyszukiwarce dla każdej pozycjonowanej frazy,
  • zestawienie bezpośrednich linków do katalogów zawierających wpisy i linki do pozycjonowanej strony.

Ponadto zapewniamy stałe utrzymanie strony na danej pozycji (pierwsza strona wyszukiwania, druga strona wyszukiwania), jeśli strona nie spadnie w rankingu nie pobieramy opłaty za jej utrzymanie. Płacisz za rzeczywiste efekty.

Wycena pozycjonowania jest wykonywana indywidualnie, zapraszamy do kontaktu.

Ostatnio dodane
szybki kontakt

telefon kontaktowy:

(0)507-76-19-15

kontakt gg (3978983):

AKLo web gg

formularz kontaktowy on-line

Wybrane realizacje
 
wszelkie prawa zastrzeżone AKlo WEB 2011